5.0SMDJ26A
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: 5.0SMDJ26A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 42.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins, 26 V, 6.5 W, 5.0SMDJ Series