5.0SMDJ28A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ28A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins