Tootekood: 5.0SMDJ30A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ30A
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins