Tootekood: 5.0SMDJ30CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ30CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins