Tootekood: 5.0SMDJ36CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ36CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins