Tootekood: 5.0SMDJ40A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ40A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins