Tootekood: 5.0SMDJ45A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ45A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 45 V, 72.7 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins