Tootekood: 5.0SMDJ48A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ48A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins