5.0SMDJ48CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ48CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins