Tootekood: 5.0SMDJ54A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ54A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 54 V, 87.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins