Tootekood: 5.0SMDJ58A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ58A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins