Tootekood: 5.0SMDJ58CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ58CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins