Tootekood: 5.0SMDJ60A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ60A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 60 V, 96.8 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins