5.0SMDJ60CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ60CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 60 V, 96.8 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins