Tootekood: 5.0SMDJ64CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ64CA
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 64 V, 103 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins