Tootekood: 5.0SMDJ75A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ75A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 75 V, 121 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins