5.0SMDJ78A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ78A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Unidirectional, 78 V, 126 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins