Tootekood: 5.0SMDJ90CA
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: 5.0SMDJ90CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, 5.0SMDJ Series, Bidirectional, 90 V, 188.6 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins