Test lead; 36A; angular banana plug 4mm,aligator clip; Len: 1.5m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
5066/2417-PVC-150J
Tootja: ELECTRO-PJP
Tootja tootekood: 5066/2417-PVC-150J
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test lead; 36A; angular banana plug 4mm,aligator clip; Len: 1.5m
| Colour | yellow |
| Contact plating | nickel plated |
| Contact material | brass |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 1.5m |
| Current rating | 36A |
| Connector variant | insulated |
| Conform to the norm | CAT III 1000V |
| Type of test accessories | test lead |