Tootekood: 51-371.F22DF
Tootja: EAO
Tootja tootekood: 51-371.F22DF
  • Type of switch
  • Switches features
  • Number of positions
  • Mounting hole diameter
  • Contacts configuration
  • Stable positions number
  • Button shape
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch: rotary with key; 22mm; Stabl.pos: 3; NC x2 + NO x2; Pos: 3
Type of switch rotary with key
Switches features the key can be removed at 0 position
Number of positions 3
Mounting hole diameter Ø22.3mm