Motor: DC; 6.3VDC; step 1,8°; 1.4Nm; 1.1kg; 0÷40°C; 1.5A; 57x57x77mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
57BYGH803
Tootja:
Tootja tootekood:
Spetsifikatsioon tootele Motor: DC; 6.3VDC; step 1,8°; 1.4Nm; 1.1kg; 0÷40°C; 1.5A; 57x57x77mm
| Supply voltage | 6.3V DC |
| Operating temperature | 0...40°C |
| Body dimensions | 57x57x77mm |
| Current rating | 1.5A |
| Insulation class | B |
| Motors features | step 1,8° |
| Type of motor | DC |
| Nominal torque | 1.4Nm |