Tootekood: 5KP13A-E3/54
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: 5KP13A-E3/54
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 13 V, 21.5 V, P600, 2 Pins