Tootekood: 63NHG00BI-690
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 63NHG00BI-690
  • Kind of fuse
  • Current rating
  • Rated voltage
  • Fuse size
  • Type of fuse
  • Fuse characteristics
  • Fuse characteristics
  • Breaking capacity
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG,gL; 63A; 690VAC; industrial; NH00
Kind of fuse industrial
Current rating 63A
Rated voltage 690V AC