Test lead; 19A; insulated; Urated: 1kV; Len: 2m; red; Insulation: PVC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
66.1053-20022
Tootja: STÄUBLI
Tootja tootekood: 66.1053-20022
Spetsifikatsioon tootele Test lead; 19A; insulated; Urated: 1kV; Len: 2m; red; Insulation: PVC
| Colour | red |
| Contact plating | nickel plated |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 2m |
| Current rating | 19A |
| Rated voltage | 1kV |
| Connector variant | insulated |
| Conform to the norm | CAT II 1000V |
| Type of test accessories | test lead |