Tootekood: 6TPS150MUD
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: 6TPS150MUD
  • Max operating temperature
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tantalum Polymer Capacitor, 150 µF, ± 20%, 6.3 V, B1S, 0.03 ohm, 1411 [3528 Metric]
Max operating temperature 105°C