Test lead; 60VDC; 30VAC; 3A; BNC plug,banana plug 4mm x2; Len: 2m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
7175-50-200N
Tootja: ELECTRO-PJP
Tootja tootekood: 7175-50-200N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test lead; 60VDC; 30VAC; 3A; BNC plug,banana plug 4mm x2; Len: 2m
| Colour | black |
| Contact plating | nickel plated |
| Contact material | brass |
| Impedance | 50Ω |
| Cable length | 2m |
| Current rating | 3A |
| Rated voltage | 30V AC, 60V DC |
| Connector variant | non-insulated |
| Type of test accessories | test lead |