Tootekood: A22NE-M-PD11-N
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: A22NE-M-PD11-N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch: emergency stop; 22mm; none; 40mm
IP rating IP65
Type of switch emergency stop
Switches features return by rotating
Number of positions 2
Mounting hole diameter Ø22.3mm
Diameter 40mm