Tootekood: A22NE-M-PD13-C
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: A22NE-M-PD13-C
  • Supply voltage
  • Supply voltage
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch: emergency stop; 22mm; LED; 40mm; 24VAC; 24VDC
Supply voltage 24V AC, 24V DC
IP rating IP65
Type of switch emergency stop
Switches features return by rotating
Number of positions 2
Mounting hole diameter Ø22.3mm
Diameter 40mm