Tootekood: A22NE-MP-N
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: A22NE-MP-N
  • Diameter
  • Caution!
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch: emergency stop; 22mm; none; 40mm
IP rating IP65
Type of switch emergency stop
Switches features return by pulling
Number of positions 2
Mounting hole diameter Ø22.3mm
Diameter 40mm