Tootekood: A22NL-MPM-TWA-G102-WC
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: A22NL-MPM-TWA-G102-WC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch: push-button; 22mm; Stabl.pos: 1; prominent; Pos: 2
Supply voltage 24V AC, 24V DC
Operating temperature -25...55°C
Number of positions 2
Leads screw terminals
Mounting hole diameter Ø22.3mm