Tootekood: A22NW-2BL-TRA-G002-RC
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: A22NW-2BL-TRA-G002-RC
  • Supply voltage
  • Supply voltage
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Type of switch
  • Number of positions
  • Leads
  • Mounting hole diameter
  • Backlight colour
  • Illumination
  • Contacts configuration
  • Stable positions number
  • Actuator colour
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch: rotary; 22mm; LED; Pos: 2
Supply voltage 24V AC, 24V DC
Operating temperature -25...55°C
IP rating IP66
Type of switch rotary
Number of positions 2
Leads screw terminals
Mounting hole diameter Ø22.3mm