Tootekood: A22NW-3BR-TGA-G102-GC
Tootja: OMRON
Tootja tootekood: A22NW-3BR-TGA-G102-GC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch: rotary; 22mm; LED; Pos: 3
Supply voltage 24V AC, 24V DC
Operating temperature -25...55°C
IP rating IP66
Type of switch rotary
Number of positions 3
Leads screw terminals
Mounting hole diameter Ø22.3mm