IC: FPGA; I/O: 34; SMD; PLCC44; 9.5ns; Number of gates: 3000
Kordarv:
54.0
Minimum quantity:
54.0
Tootekood:
A40MX02-PLG44I
Tootja: MICROCHIP TECHNOLOGY
Tootja tootekood: A40MX02-PLG44I
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FPGA; I/O: 34; SMD; PLCC44; 9.5ns; Number of gates: 3000
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...3.6V DC, 4.5...5.5V DC |
| Case | PLCC44 |
| Number of inputs/outputs | 34 |
| Type of integrated circuit | FPGA |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Kind of package | tube |
| Frequency | 80MHz |
| Quiescent current | 10mA |
| Delay time | 9.5ns |