IC: FPGA; I/O: 69; SMD; PLCC84; 9.5ns; Number of gates: 6000
Kordarv:
48.0
Minimum quantity:
48.0
Tootekood:
A40MX04-PLG84
Tootja: MICROCHIP TECHNOLOGY
Tootja tootekood: A40MX04-PLG84
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele IC: FPGA; I/O: 69; SMD; PLCC84; 9.5ns; Number of gates: 6000
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...3.6V DC, 4.75...5.25V DC |
| Case | PLCC84 |
| Number of inputs/outputs | 69 |
| Type of integrated circuit | FPGA |
| Kind of package | tube |
| Frequency | 80MHz |
| Quiescent current | 3mA |
| Delay time | 9.5ns |