Instrumentation amplifier; 30kHz; Uoper: 3÷36V; SO8; 20V/V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD22057RZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD22057RZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Instrumentation amplifier; 30kHz; Uoper: 3÷36V; SO8; 20V/V
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | instrumentation amplifier |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Bandwidth | 30kHz |
| Kind of integrated circuit | current sense |
| Slew rate | 0.2V/μs |
| Input offset voltage | 30µV |
| Gain | 20V/V |