Operational amplifier; 90MHz; 4.75÷6.3V; Channels: 1; SO8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD603ARZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD603ARZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 90MHz; 4.75÷6.3V; Channels: 1; SO8
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 90MHz |
| Voltage supply range | ± 4.75...6.3V DC |