Operational amplifier; 800kHz; Channels: 1; DIP8; ±2.3÷18VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD621ANZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD621ANZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 800kHz; Channels: 1; DIP8; ±2.3÷18VDC
| Mounting | THT |
| Case | DIP8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 800kHz |
| Open-loop gain | 93dB |
| Input offset voltage | 75µV |
| Voltage supply range | ± 2.3...18V DC |