Operational amplifier; 880MHz; Channels: 1; SO8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8001ARZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8001ARZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 880MHz; Channels: 1; SO8
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | high speed |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 880MHz |
| Open-loop gain | 54dB |
| Voltage supply range | ± 3...6V DC |