Operational amplifier; 250MHz; 4÷12V; Channels: 4; SO14
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8004ARZ-14
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8004ARZ-14
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 250MHz; 4÷12V; Channels: 4; SO14
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 4 |
| Bandwidth | 250MHz |
| Slew rate | 3kV/μs |
| Input offset voltage | 1mV |
| Voltage supply range | ± 4...12V DC |