Video amplifier; 140MHz; Channels: 3; SO14; Iquiesc: 4mA; 5mV
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8013ARZ-14
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8013ARZ-14
Spetsifikatsioon tootele Video amplifier; 140MHz; Channels: 3; SO14; Iquiesc: 4mA; 5mV
| Mounting | SMD |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | video amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 3 |
| Maximum output current | 30mA |
| Bandwidth | 140MHz |
| Input offset voltage | 5mV |