Operational amplifier; 270MHz; 2.25÷12.6V; Channels: 1; SO8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8130ARZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8130ARZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 270MHz; 2.25÷12.6V; Channels: 1; SO8
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | differential |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 270MHz |
| Slew rate | 1090V/μs |