Differential amplifier; 100kHz; MSOP8; 2.7mA; ±4.5÷5.5VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8209AWBRMZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8209AWBRMZ
Spetsifikatsioon tootele Differential amplifier; 100kHz; MSOP8; 2.7mA; ±4.5÷5.5VDC
| Mounting | SMT |
| Case | MSOP8 |
| Type of integrated circuit | differential amplifier |
| Integrated circuit features | differential |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Bandwidth | 100kHz |
| Slew rate | 1V/μs |
| Voltage supply range | ± 4.5...5.5V DC |