Operational amplifier; 1.5MHz; 4.5÷36V; Channels: 1; MSOP8
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8220BRMZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8220BRMZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 1.5MHz; 4.5÷36V; Channels: 1; MSOP8
| Mounting | SMT |
| Case | MSOP8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail output |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 1.5MHz |
| Slew rate | 2V/μs |