IC: operational amplifier; 825kHz; Ch: 1; SO8; 13 inch reel,tape
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8221ARZ-R7
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8221ARZ-R7
Spetsifikatsioon tootele IC: operational amplifier; 825kHz; Ch: 1; SO8; 13 inch reel,tape
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | tape |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 825kHz |
| Voltage supply range | ± 2.3...18V DC |