Operational amplifier; 10MHz; 5÷15V; Channels: 1; MSOP10
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8250ARMZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8250ARMZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier; 10MHz; 5÷15V; Channels: 1; MSOP10
| Mounting | SMT |
| Case | MSOP10 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 10MHz |
| Slew rate | 25V/μs |
| Input offset voltage | 70µV |