Differential Amplifier, 2 Amplifiers, 200 mV, 550 kHz, -40 °C, 85 °C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8277BRZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8277BRZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Differential Amplifier, 2 Amplifiers, 200 mV, 550 kHz, -40 °C, 85 °C
| Mounting | SMT |
| Case | SO14 |
| Type of integrated circuit | differential amplifier |
| Integrated circuit features | low noise, rail-to-rail |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 2 |
| Bandwidth | 550kHz |
| Slew rate | 1.1V/μs |
| Max operating temperature | 85°C |