Differential amplifier; 1MHz; Channels: 1; MSOP8; 2÷36/±2÷18VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8278BRMZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8278BRMZ
Spetsifikatsioon tootele Differential amplifier; 1MHz; Channels: 1; MSOP8; 2÷36/±2÷18VDC
| Mounting | SMT |
| Case | MSOP8 |
| Type of integrated circuit | differential amplifier |
| Integrated circuit features | low noise |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 1MHz |
| Slew rate | 1.4V/μs |