Operational amplifier
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD829ARZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD829ARZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | high speed |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 120MHz |
| Slew rate | 150V/μs |
| Voltage supply range | ± 4.5...18V DC |