Operational amplifier
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8309ARUZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8309ARUZ
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | TSSOP16 |
| Type of integrated circuit | RF power detector |
| Integrated circuit features | non-RMS responding detector |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 1 |
| Bandwidth | 5...500MHz |
| Quiescent current | 20mA |