Operational amplifier
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
AD8367ARUZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: AD8367ARUZ
Spetsifikatsioon tootele Operational amplifier
| Mounting | SMT |
| Case | TSSOP14 |
| Type of integrated circuit | VGAs |
| Integrated circuit features | differential amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Bandwidth | 500MHz |
| Quiescent current | 26mA |
| Input bias current | 32nA |